Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Długie Stare

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Leszno

Śródmieście,Leszno(Długie Stare + 11 km)

1 000 000 zł425,40 m² 2 350,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:107 m²

oferujemy do sprzedaży budynek usługowy w Lesznie powierzchnia: grunt 106,5 m2, budynek 425,4 m2 powierzchni. media: prąd, woda, kanalizacja (szambo), gaz, sieci teleinformatyczne. Cena: 1.000.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Długie Stare

Długie Stare,wielkopolskie

390 000 zł62 m² 6 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Na sprzedaż urokliwy dom o powierzchni 62 m , położony na dużej działce 1345 m . Nieruchomość jest ogrodzona, a dodatkowym atutem jest piękny, gęsty żywopłot z laurowiśni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Długie Stare

Długie Stare,wielkopolskie

114 000 zł785 m² 145,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną, znajdującą się w miejscowości Długie Stare k. Leszna Działka znajduje się w bardzo bliskiej odległości od drogi krajowej nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Długie Stare

Długie Stare,wielkopolskie

640 000 zł187 m² 3 422,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:633 m²

Dom Z dużym potencjałem.SUPER OKAZJA CENOWA! OKAZJA! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 230 m2 (powierzchnia użytkowa 187 m2) na działce o powierzchni 633 m2. Cena sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długie Stare

Długie Stare,wielkopolskie

620 000 zł200 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:633 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom - o powierzchni użytkowej ok. 200 m2 - znajdujący się na działce 633 m2, w Długich Starych koło Leszna ~ wolnostojący ~ w całości ogrodzona działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nowa

Długie Stare,wielkopolskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Długie Stare, działka gruntu, media! 3000 m2, cena 450.000 zł. Działka gruntu przy drodze utwardzonej, położona w Długich Starych przy ul Nowej (droga na Długie Nowe). Możliwość pobudowania 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Długie Stare,wielkopolskie

110 000 zł38 m² 2 928,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne jedno-pokojowe mieszkanie na parterze w miejscowości Długie Stare. Wielkość pomieszczeń oraz rozmieszczenie instalacji umożliwia proste przerobienia na 2 pokoje wraz z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leszczyńska

Długie Stare,wielkopolskie

149 000 zł54 m² 2 759,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Parter idealne pod kredyt niskie koszty utrzymania okazja! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 54 m2. Cena sprzedaży wynosi 149,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Długie Stare

Długie Stare,wielkopolskie

193 000 zł57 m² 3 385,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:855 m²

Domek 57 m2 za miastem cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 57 m2 na działce o powierzchni 855 m2. Cena sprzedaży wynosi 193,000 zł.Rodzaj domu - wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąkolewo

Kąkolewo(Długie Stare + 18 km)

399 000 zł125 m² 3 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 605 m²

Myślisz nad zakupem nieruchomości z rynku wtórnego. Oferta idealnie nadająca się dla osób ceniących sobie przestrzeń. Przestronny, ładnie wykończony dom na dużej zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ostroroga

Antoniny,Leszno(Długie Stare + 11 km)

10,71 zł/m²28 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę pomieszczenie handlowo-usługowe. Pomieszczenie o metrażu 28m2. Metraż ten pozwala na swobodną prace biurową lub też mały warsztat. Media: prąd. Telefon kontaktowy:

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij